HaPeSoft s.r.o. HaPeSoft s.r.o.
• Automatizace • Programování • Vizualizace •
• Servis • Konzultace • Náhradní díly •
• Komponenty •


PRŮMYSLOVÁ AUTOMATIZACE - TIA (Totally Integrated Automation)

komponenty zahrnující široký a komplexní integrovaný systém určený pro nasazení ve všech aplikacích

LOGO! 8

LOGO! 8

LOGO! 8 je nástupcem, novou generací, předchozího modulu LOGO!. Poskytuje veškeré potřebné funkce pro malou automatizaci. S novým interním displejem, připojením na Ethernet, webovým serverem a využitím mobilní sítě je realizace automatizačních aplikací velmi snadná. LOGO! 8 je možno doplnit o externí displej LOGO! TDE a programovat pomocí LOGO! Soft Comfort V8 s novými možnostmi.

Přehled funkcí: • Digital: Input, Cursor key, LOGO! TD Function key, Shift register bit, Status 0 (low), Status 1 (high), Output, Open connector, Flag • Analog: Analog input, Analog output, Analog flag • Network: Network input, Network analog input, Network output, Network analog output • Basic functions: AND, AND (Edge), NAND, NAND (Edge), OR, NOR, XOR, NOT • Data-Log-Profile: Data Log • Timer: ON-Delay, OFF-Delay, ON-/OFF-Delay, Retentive ON-Delay, Wiping relay/pulse output, Edge-triggered wiping relay, Asynchronous Pulse Generator, Random Generator, Stairway lighting switch, Multiple function switch, Weekly Timer, Yearly Timer, Astronomical clock, Stopwatch • Counter: Up/Down counter, Hours Counter, Threshold trigger • Analog: Mathematic instruction, Analog Comparator, Analog threshold trigger, Analog Amplifier, Analog watchdog, Analog differential trigger, Analog-MUX, Analog Ramp, PI controller, PWM, Analog filter, Max/Min, Average value Ostatní: Latching relay, Pulse relay, Message text, Softkey, Shift register, Mathematic instruction error detector.

Katalog LOGO! 8NahoruZpět
 

SIMATIC S7-1200

S7-1200

SIMATIC S7-1200 (mikro PLC) a SIMATIC Basic HMI panely programovatelné pod STEP 7 Basic software nebo STEP 7 TIA Portal je určen pro pro jednoduché, rychlé a malé aplikace. Pohodlné programování, integrování do sítě a uvedení do provozu. Mikro PLC v několika provedení je rozšiřitelné o I/O a komunikační moduly, napojení na rozhraní PROFINET IO a snadné propojení s panely HMI. Design provedení vytváří se systémem S7-1500 a decentrálními periferiemi ET 200SP, ET 200MP nebo ET 200AL nový směr řídících systémů.

Katalog S7-1200NahoruZpět
 

SIMATIC S7-1500

S7-1500

SIMATIC S7-1500 nově představuje nejvyšší výkon a nejvyšší efektivitu. Aplikací mnoha inovací vznikl nový SIMATIC S7-1500 jako nový standard maximální efektivnosti. Systém S7-1500 je aplikovatelný stejně pro malé stroje, tak i pro sofistikovaná zařízení, která kladou vysoké nároky na rychlost a deterministiku programu i výstavby řídícího systému. Nabídka modulů pokrývá celé spektrum potřeb pro zpracování signálů, technologie a komunikace. Stejné moduly mohou býti použity nejen v centrálním systému, ale je možno je použít pro rozšíření systému i rozšiřujících rámech a v decentrálních periferiích. SIMATIC S7-1500 je bezproblémově začleněn do plně integrované automatizace - TIA Portal. Design provedení vytváří s mikrosystémem S7-1200 a decentrálními periferiemi ET 200SP, ET 200MP nebo ET 200AL nový směr řídících systémů. Programování ve STEP 7 TIA Portal.

Katalog S7-1500NahoruZpět
 

SIMATIC S7-300

S7-300

SIMATIC S7-300 je univerzální řídící systém s optimální velikostí zástavby vzhledem k poskytovanému výkonu v modulárním provedení pro střední i rozsáhlé aplikace. Nabídka modulů pokrývá celé spektrum potřeb pro zpracování signálů, technologie a komunikace. Stejné moduly mohou býti použity nejen v centrálním systému, ale je možno je použít pro rozšíření systému i rozšiřujících rámech a v decentrálních periferiích ET200M nebo ET 200S. Univerzálnost použití jednotných modulů je výhodná pro optimalizaci zásob náhradních dílů. Aplikace systému S7-300 je možno zpravidla nalézt na středních ale i na vyšších úrovních automatizace. Programování pomocí STEP 7 / STEP 7 TIA Portal.

Katalog S7-300NahoruZpět
 

SIMATIC S7-400

S7-400

SIMATIC S7-400 je výkonný řídící systém pro náročné a rychlé procesní úkoly automatizace velkého rozsahu, zpracování dat a koordinace procesů ve strukturovaném řízení. Systémově odstupňované CPU je možno sdružovat do víceprocesorových konfigurací a disponují téměř neomezenou kapacitou připojitelných I/O v rozšiřujících rámech nebo decentrálních periferií. Různé typy komunikace, funkčních modulů a modulů zpracování signálů pokrývají potřebné spektrum procesní konektivity. Samozřejmostí je integrace do sítě a použití různých typů decentrálních periferií. Mimo to umožňuje realizaci záložních a bezpečnostních funkcí. Programování ve STEP 7 / STEP 7 TIA Portal.

Katalog S7-400NahoruZpět
 

ET200

ET200

SIMATIC ET 200 je multifunkční koncepce decentrálních modulárních periferií pro řešení automatizačního systému. Distribuované I/O systémy jsou ideální do vzdálených i místních rozvaděčů, pro montáž na stroje bez rovaděčů i do prostředí s nebezpečím výbuchu. Všechny moduly periferií mohou být integrovány do stávajících automatizačních systémů přes PROFIBUS nebo PROFINET. Decentrální periferie jsou SW integrovány v STEP 7 / STEP 7 TIA Portal nebo je možné jejich doplnění pomocí GSD / GSDML souborů. Provedení SP, SP-HA, MP a AL navazuje na systémy S7-1200 a S7-1500.

 

STEP7 - TIA Portal

STEP7 TIA Portal

SIMATIC STEP 7 - Controller Software in the TIA Portal / STEP 7 Engineering Software je světová jednička v oblasti programování i systémové diagnostiky určené pro průmyslovou automatizaci. Podle verze Basic/Professional je určen pro malé systémy S7-1200 nebo pro všechny. Jedná se o nástroj s vysokou výkonností základního programování AWL/STL, FBS(FUP)/FBD, KOP/LD (LAD), doplňkovými pakety pro pokročilé programování AS/SFC (Graph) a strukturované programování ST(STL)/SCL, bezpečnostní aplikace SAFETY, regulaci, technologické funkce atd. Obě verze Basic/Professional obsahují i základní prostředky pro tvorbu vizualzace panelů řady Basic.

Katalog TIA SOFTWAREKatalog SOFTWARENahoruZpět
 

Field PG

SIMATIC Field PG

Programovací přístroj Simatic Field PG je určen k programování a servisní činnosti malých řídících microsystémů LOGO!8, SIMATIC S7, S7-200 a S7-1200, větších rozsáhlých řídících systémů S7-300, S7-400, S7-1500 i SIMATIC S5, decentrálních periferií, vizualizaci, pohonů a další ...

Charakteristika: Mobilní, pro průmyslové použití určené programovací zařízení s výkonným procesorem. Optimální pro uvádění do provozu, servis a údržbu automatizačních systémů. Průmyslový notebook s bezdrátovou technologií, velký širokoúhlý displej, dlouhá životnost baterie, RAM s vysokou rychlostí. Hardware přístroje obsahuje potřebné převodníky a rozhraní pro připojení řídících systémů přes TTY, PPI, MPI, Profibus, Ethernet), programování pamětí EPROM, FEPROM, MMC, SMC. Mimo servisních rozhraní je přístroj standardně vybaven dalšími běžnými interface jako notebook i je možno jej tak používat. Hardwareové a softwareové vybavení je volitelné podle nabízené konfigurace. S přístrojem je možno dodat standarní operační systém.

Katalog Field PGNahoruZpět
 

PLC AUTOMATIZACE - Informace o automatizační technice, realizované pomocí PLC
Paleček Elektro - průmyslová automatizace

Názvy, např. SIMATIC®, PROFIsafe®, ET200®, TIA Portal®, LOGO!® a další vč. derivátů jsou registrovanými obchodními značkami společnosti SIEMENS AG.

PROFIBUS®, PROFINET® jsou registrovanými obchodními známkami společnosti PROFIBUS Nutzerorganisation e.V.

Vyobrazení převzata z obrazové databáze © Siemens AG 2024.
All rights reserved.

Kontaktní telefon:
(+420) 728 726 127
v pracovní dny 8:00-16:00 hod.,
stálí zákazníci až do 20:00 hod.

E-mail:
email |zavináč| hapesoft |tečka| cz
Web: www.hapesoft.cz

© Ing. Petr Halíř, HaPeSoft s.r.o. 2001-2024.
Všechna práva vyhrazena.

Tento web využívá Cookies (info). Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas.
 .